Nå kan du bruke FærderSF.no for å komme hit!

Sammenlagt 2021 Færdersnekke

Final Results

Overall

Sailed: 8, Discards: 2, To count: 6, Entries: 9, Scoring system: Appendix A
RankBoatSailNoHelmName3.74.710.711.717.718.701.814.8TotalNett
1st Tora 1 FS 37 Arne Huser 2.0 (3.0) 1.0 1.0 1.0 3.0 (4.0) 1.0 16.0 9.0
2nd Toff FS 19 Tore Marthinsen 1.0 1.0 (10.0 DNC) (10.0 DNC) 3.0 2.0 2.0 10.0 DNC 39.0 19.0
3rd Honor III FS 20 Dag Augheim (10.0 DNC) 4.0 (10.0 DNC) 10.0 DNC 2.0 1.0 1.0 2.0 40.0 20.0
4th Live FS 43 Arnt Erik Holter 4.0 2.0 (10.0 DNC) (10.0 DNC) 4.0 4.0 3.0 3.0 40.0 20.0
5th Frøy FS 15 Gunnar Fredriksen 3.0 5.0 (10.0 DNC) (10.0 DNC) 10.0 DNC 6.0 7.0 DNS 10.0 DNC 61.0 41.0
6th Wilhelmine FS 34 Ole Rasmus Robak (10.0 DNC) (10.0 DNC) 2.0 2.0 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 64.0 44.0
7th Futt FS 35 Trond, Arild og Erling Aas 5.0 (10.0 DNC) (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 5.0 4.0 64.0 44.0
8th Lena FS 23 Johan Wilthagen (10.0 DNC) (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 5.0 10.0 DNC 10.0 DNC 75.0 55.0
9th Krabben FS 2 Ronny Jahre 7.0 DNF (10.0 DNC) (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 77.0 57.0

3.7

Start: Start 1, Finishes: Place
RankBoatSailNoHelmNamePlacePoints
1 Toff FS 19 Tore Marthinsen 1 1.0
2 Tora 1 FS 37 Arne Huser 2 2.0
3 Frøy FS 15 Gunnar Fredriksen 3 3.0
4 Live FS 43 Arnt Erik Holter 4 4.0
5 Futt FS 35 Trond, Arild og Erling Aas 5 5.0
6 Krabben FS 2 Ronny Jahre DNF 7.0
7 Honor III FS 20 Dag Augheim DNC 10.0
7 Wilhelmine FS 34 Ole Rasmus Robak DNC 10.0
7 Lena FS 23 Johan Wilthagen DNC 10.0

4.7

Start: Start 1, Finishes: Place
RankBoatSailNoHelmNamePlacePoints
1 Toff FS 19 Tore Marthinsen 1 1.0
2 Live FS 43 Arnt Erik Holter 2 2.0
3 Tora 1 FS 37 Arne Huser 3 3.0
4 Honor III FS 20 Dag Augheim 4 4.0
5 Frøy FS 15 Gunnar Fredriksen 5 5.0
6 Wilhelmine FS 34 Ole Rasmus Robak DNC 10.0
6 Futt FS 35 Trond, Arild og Erling Aas DNC 10.0
6 Lena FS 23 Johan Wilthagen DNC 10.0
6 Krabben FS 2 Ronny Jahre DNC 10.0

10.7

Start: Start 1, Finishes: Place
RankBoatSailNoHelmNamePlacePoints
1 Tora 1 FS 37 Arne Huser 1 1.0
2 Wilhelmine FS 34 Ole Rasmus Robak 2 2.0
3 Toff FS 19 Tore Marthinsen DNC 10.0
3 Honor III FS 20 Dag Augheim DNC 10.0
3 Live FS 43 Arnt Erik Holter DNC 10.0
3 Frøy FS 15 Gunnar Fredriksen DNC 10.0
3 Futt FS 35 Trond, Arild og Erling Aas DNC 10.0
3 Lena FS 23 Johan Wilthagen DNC 10.0
3 Krabben FS 2 Ronny Jahre DNC 10.0

11.7

Start: Start 1, Finishes: Place
RankBoatSailNoHelmNamePlacePoints
1 Tora 1 FS 37 Arne Huser 1 1.0
2 Wilhelmine FS 34 Ole Rasmus Robak 2 2.0
3 Toff FS 19 Tore Marthinsen DNC 10.0
3 Honor III FS 20 Dag Augheim DNC 10.0
3 Live FS 43 Arnt Erik Holter DNC 10.0
3 Frøy FS 15 Gunnar Fredriksen DNC 10.0
3 Futt FS 35 Trond, Arild og Erling Aas DNC 10.0
3 Lena FS 23 Johan Wilthagen DNC 10.0
3 Krabben FS 2 Ronny Jahre DNC 10.0

17.7

Start: Start 1, Finishes: Place
RankBoatSailNoHelmNamePlacePoints
1 Tora 1 FS 37 Arne Huser 1 1.0
2 Honor III FS 20 Dag Augheim 2 2.0
3 Toff FS 19 Tore Marthinsen 3 3.0
4 Live FS 43 Arnt Erik Holter 4 4.0
5 Frøy FS 15 Gunnar Fredriksen DNC 10.0
5 Wilhelmine FS 34 Ole Rasmus Robak DNC 10.0
5 Futt FS 35 Trond, Arild og Erling Aas DNC 10.0
5 Lena FS 23 Johan Wilthagen DNC 10.0
5 Krabben FS 2 Ronny Jahre DNC 10.0

18.7

Start: Start 1, Finishes: Place
RankBoatSailNoHelmNamePlacePoints
1 Honor III FS 20 Dag Augheim 1 1.0
2 Toff FS 19 Tore Marthinsen 2 2.0
3 Tora 1 FS 37 Arne Huser 3 3.0
4 Live FS 43 Arnt Erik Holter 4 4.0
5 Lena FS 23 Johan Wilthagen 5 5.0
6 Frøy FS 15 Gunnar Fredriksen 6 6.0
7 Wilhelmine FS 34 Ole Rasmus Robak DNC 10.0
7 Futt FS 35 Trond, Arild og Erling Aas DNC 10.0
7 Krabben FS 2 Ronny Jahre DNC 10.0

01.8

Start: Start 1, Finishes: Place
RankBoatSailNoHelmNamePlacePoints
1 Honor III FS 20 Dag Augheim 1 1.0
2 Toff FS 19 Tore Marthinsen 2 2.0
3 Live FS 43 Arnt Erik Holter 3 3.0
4 Tora 1 FS 37 Arne Huser 4 4.0
5 Futt FS 35 Trond, Arild og Erling Aas 5 5.0
6 Frøy FS 15 Gunnar Fredriksen DNS 7.0
7 Wilhelmine FS 34 Ole Rasmus Robak DNC 10.0
7 Lena FS 23 Johan Wilthagen DNC 10.0
7 Krabben FS 2 Ronny Jahre DNC 10.0

14.8

Start: Start 1, Finishes: Place
RankBoatSailNoHelmNamePlacePoints
1 Tora 1 FS 37 Arne Huser 1 1.0
2 Honor III FS 20 Dag Augheim 2 2.0
3 Live FS 43 Arnt Erik Holter 3 3.0
4 Futt FS 35 Trond, Arild og Erling Aas 4 4.0
5 Toff FS 19 Tore Marthinsen DNC 10.0
5 Frøy FS 15 Gunnar Fredriksen DNC 10.0
5 Wilhelmine FS 34 Ole Rasmus Robak DNC 10.0
5 Lena FS 23 Johan Wilthagen DNC 10.0
5 Krabben FS 2 Ronny Jahre DNC 10.0

Scoring codes used

CodeDescriptionPoints
DNC Did not come to the starting area 10
DNF Started but did not finish 7
DNS Came to the start area but did not start 7



Sailwave Scoring Software 2.28.1
www.sailwave.com

 
Færder Seilforening (org 993524042)
Postboks 112
3165 Tjøme
Besøksadresse
Fynveien
3148 Hvasser
E-post: post@farderseil.no
Telefon seilbua 45 46 73 39